Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The 60-inch diameter dining table features an interesting chevron pattern radiating from the center. A pass-through in the center of the top accommodates an umbrella and the table is shipped with a decorative cap with the TB monogram when an umbrellas is not used.
| Dimensions | 60W x 60D x 29H in. |
|---|---|
| Diameter | 60 in. |
| Weight | 160 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 29 in |
| Brand | Tommy Bahama Outdoor |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Mozambique |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.