Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The round dining table features a flared pedetal base and intricately pierced, thick aluminum top. The table accommodates seating for five, and includes an umbrella pass-thru in the top. Consists of 3930-875AT and 3930-875TB.
| Dimensions | 60W x 60D x 30.25H in. |
|---|
| Weight | 135 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 30.25 in |
| Brand | Tommy Bahama Outdoor |
| Color | Brown |
| Detail Color | LIGHT BROWN |
| Style | CASUAL TRANSITIONAL |
| Collection | Los Altos Valley View |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.