Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The 60-inch round dining table features a mitered teak pattern in the top and accommodates an umbrellaand base from the Alfresco Living collection. A TB monogrammed medallion occupies the center hole without the umbrella.
| Dimensions | 60W x 60D x 29.25H in. |
|---|
| Weight | 127 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 29.25 in |
| Brand | Tommy Bahama Outdoor |
| Color | Brown |
| Detail Color | TAUPE |
| Style | CASUAL CONTEMPORARY |
| Collection | La Jolla |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.