Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The Granville leather sofa offers a bold contemporary look, with ten inch track arms and a tailored upholstered base. The two-cushion configuration highlights the linear lines of the silhouette. The piece is standard with two 20-inch accent pillows, and is also available in fabric or COM.
| Leather | Yes |
|---|
| Dimensions | 94W x 40D x 33H in. |
|---|---|
| Arm Height | 25 in. |
| Seat Height | 17 in. |
| Inside Width | 76 in. |
| Inside Depth | 23 in. |
| Weight | 117 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 94 × 33 in |
| Brand | Tommy Bahama Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | 2000 PRE-FINISHED LEGS |
| Style | Contemporary |
| Collection | Key Biscayne |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.