Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Contemporary designs in maple veneers and select hardwoods in a smooth ivory finish with custom hardware and decorative metal base in a warm silver leaf finish. The two locking file drawers will accommodate legal and or letter size files folders.
| Dimensions | 38W x 24.25D x 36.25H in. |
|---|
| Weight | 193 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.25 × 38 × 36.25 in |
| Brand | Sligh |
| Color | Cream |
| Detail Color | LINEN WHITE |
| Style | Contemporary |
| Collection | Studio Designs |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.