Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The Henley writing desk offers an elegant curved front, combined with a radial veneer pattern on the top. The working side features three full-extension storage drawers.
| Storage | Yes |
|---|
| Dimensions | 58W x 24D x 30H in. |
|---|
| Weight | 122 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 58 × 30 in |
| Brand | Lexington Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | SENEGAL |
| Style | CASUAL CONTEMPORARY |
| Collection | Zanzibar |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.