Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Iron base frame in gold foil finish with a tempered glass writing surface, and fossilized white crystal stone floating shelf. The stone will vary from piece to piece.
| Dimensions | 48W x 26D x 30H in. |
|---|---|
| Knee Space Width | 33.5 in. |
| Knee Space Height | 22.5 in. |
| Weight | 137 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 48 × 30 in |
| Brand | Artistica Home |
| Color | Gold |
| Style | Transitional |
| Collection | Signature Designs |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.