Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
One of our most popular collections, we have added another finish option by pairing the champagne foil finished iron frames with capiz shell floating shelves. The writing surface for the desk is glass, creating a strikingly stunning silhouette. Shell shelf may vary from piece to piece.
| Dimensions | 48W x 26D x 30H in. |
|---|---|
| Knee Space Width | 33.5 in. |
| Knee Space Height | 22.5 in. |
| Weight | 124 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 48 × 30 in |
| Brand | Artistica Home |
| Color | Gold |
| Detail Color | Champagne |
| Style | Contemporary |
| Collection | Signature Designs |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.