Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Mahogany and European Beech solids and veneers in a warm silver leaf finish. The gallery features one drawer and two open compartments, two drawers and inset tempered glass tops, with Capiz shell inset the drawer knobs. The hardware and ferrules are nickel finished.
| Dimensions | 46W x 30D x 33.75H in. |
|---|
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 46 × 33.75 in |
| Brand | Artistica Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | CREAMY WHITE |
| Style | Transitional |
| Collection | Signature Designs |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.