Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Contemporary designs in a Sandscape finish, a soft, natural whitewash over wire brushed white oak with complementing metal accents in an antiqued champagne leaf. Features include three adjustable shelves and one stationary shelf with tempered glass inserts, touch LED lighting, grommet for cord management. Recessed metal plinth base.
| Dimensions | 32W x 16D x 87H in. |
|---|
| Weight | 205 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 32 × 87 in |
| Brand | Artistica Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | SANDRIFT |
| Style | Contemporary |
| Collection | Signature Designs |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.