Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Entirely clad in raffia, the Beachcomber Etagere offers a remarkable look as a single unit or in pairs. The design features a stationary shelf at the base, three ultra-clear tempered glass inset shelves in the middle and an open top.
| Dimensions | 42W x 18D x 92H in. |
|---|
| Weight | 146 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 42 × 92 in |
| Brand | Barclay Butera |
| Color | Brown |
| Detail Color | SANDSTONE |
| Style | Coastal Transitional |
| Collection | Newport |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.