Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Features a laptop docking station providing power, internet, and data port connections within easy reach. The lockable left pedestal has 2 box drawers and 1 file drawer. The right has 1 drawer over a door with pullout shelf.
| Power | Yes |
|---|
| Dimensions | 68W x 25.25D x 30H in. |
|---|---|
| Knee Space Width | 28.25 in. |
| Knee Space Height | 23.5 in. |
| Weight | 226 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.25 × 68 × 30 in |
| Brand | Sligh |
| Color | Brown |
| Detail Color | SIENNA |
| Style | Contemporary |
| Collection | Longboat Key |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.