Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Mahogany solids and veneers with hand wire brushed graining balance the metal frame and hardware in a warm metallic, hint of copper, finish. The upper section features three stationary woooden shelves and the two doors open to two adjustable shelves. Available in all three Cohesion finishes – Bianco, Grigio, and Marrone.
| Dimensions | 36W x 18D x 88H in. |
|---|
| Weight | 219 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 36 × 88 in |
| Brand | Artistica Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | BIANCO |
| Style | Transitional |
| Collection | Cohesion Program |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.