Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The Hamden ottoman offers a striking seating option in the living room or at the foot of a bed. The columnar exposed wood legs on each side offer the ability to customize the finish in any of our upholstery finishes.
| Dimensions | 21W x 21D x 19H in. |
|---|---|
| Seat Height | 18 in. |
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 21 × 19 in |
| Brand | Tommy Bahama Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | 9999 MUST SPECIFY |
| Style | Transitional |
| Collection | Sunset Key |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.