Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Clean architectural lines convey a modern sensibility to the designs. Adding the ottoman to the setting encourages relaxation to lift ones feet and enjoy the atmosphere or provide another seat. Velcro straps on the underside of the cushion holds it to the frame.
| Dimensions | 26W x 21D x 18H in. |
|---|---|
| Seat Height | 16 in. |
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 26 × 18 in |
| Brand | Tommy Bahama Outdoor |
| Color | Brown |
| Detail Color | 0003 DARK BROWN |
| Style | CASUAL CONTEMPORARY |
| Collection | Stillwater Cove |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.