Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
This Item Is Customizable... Contact Us To Learn About Design Options.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The generously scaled cocktail ottoman features a large surface area perfect for displaying favorite items or serving as extra seating when needed. Customize the ottoman in any fabric of your choosing to create a look that perfectly reflects your style.
| Fabric | Yes |
|---|
| Dimensions | 41W x 41D x 19H in. |
|---|---|
| Seat Height | 17 in. |
| Weight | 38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 41 × 19 in |
| Brand | Lexington Home |
| Color | Gray |
| Detail Color | 9999 MUST SPECIFY |
| Style | Contemporary |
| Collection | Shadow Play |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.