Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The 22-inch Lamar swivel ottoman is a signature item in the collection. The custom bullion fringe on the skirt and one-half inch Smoke nailhead trim are both standard on the piece. The seat and perimeter fabrics can be customized.
| Swivel | Yes |
|---|
| Dimensions | 22W x 22D x 20H in. |
|---|---|
| Seat Height | 20 in. |
| Inside Depth | 20 in. |
| Weight | 21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 20 in |
| Brand | Tommy Bahama Home |
| Color | Gray |
| Detail Color | 0000 NO FINISH |
| Style | Traditional |
| Collection | Key Biscayne |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.