Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The Colby ottoman is available as shown in this specialty hair on hide leather. Pattern and coloration will be unique to each piece. They offer an exceptional look as a pair of bed benches.
| Leather | Yes |
|---|
| Dimensions | 22W x 22D x 20H in. |
|---|---|
| Seat Height | 19 in. |
| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 20 in |
| Brand | Barclay Butera |
| Color | Brown |
| Detail Color | 931 PORTOLA |
| Style | Transitional |
| Collection | Barclay Butera Upholstery |
| Features | Leather |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.