Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Picture perfect, the clean lines of the one-inch beveled mirror frame are enhanced by the character grain of the oak wood and the warm brown tones of the cerused gray finish. Hang vertically or horizontally in any room of your home.
| Dimensions | 44W x 2D x 32H in. |
|---|
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 44 × 32 in |
| Brand | Lexington Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | PRIANO |
| Style | CASUAL CONTEMPORARY |
| Collection | Santana |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.