Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The Kenan hall chest has three generous storage drawers with decorative wavy cast fronts in a custom emerald and gold finish. Clear acrylic pulls with brushed champagne posts and splayed tapered legs emphasize the design’s clean contemporary look.
| Storage | Yes |
|---|
| Dimensions | 44.25W x 16.25D x 34H in. |
|---|
| Weight | 165 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.25 × 44.25 × 34 in |
| Brand | Tommy Bahama Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | SAND DRIFT |
| Style | Contemporary |
| Collection | Sunset Key |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.