Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The Kilburn hall chest is a signature piece in the collection, featuring a geometric pattern of quartered walnut veneer on the doors accented by a custom round door pull. Behind the doors are two soft-closing drawers with rose gold hardware and two adjustable shelves for storage.
| Storage | Yes |
|---|
| Dimensions | 54W x 18D x 33H in. |
|---|
| Weight | 321 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 54 × 33 in |
| Brand | Lexington Home |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White |
| Style | Transitional |
| Collection | Rendezvous |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.