Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Unusual and whimsical contemporary design featuring inlaid clusters of uniform slices of rattan pole in a seemingly random geometric patter, all inset in tinted resion. The hex bunchers can be arranged in a variety of configurations, or can be used as a side table in a modern upholstery setting.
| Dimensions | 24W x 26D x 19H in. |
|---|
| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 24 × 19 in |
| Brand | Artistica Home |
| Color | Silver |
| Detail Color | Stainless Steel |
| Style | Contemporary |
| Collection | Signature Designs |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.