Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Silver white marble of the top pairs beautifully with the step-down panels on the doors. The silver gray platinum finish is accented by charcoal gray bead molding within the beveled face frame and above the tapered legs. Two pair of doors open to reveal two adjustable shelves, each and grommets for wire management.
| Dimensions | 52W x 19D x 36H in. |
|---|
| Weight | 256 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 52 × 36 in |
| Brand | Lexington Home |
| Color | Gray |
| Detail Color | PLATINUM |
| Style | Contemporary |
| Collection | Ariana |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.