Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The 92-inch Westbourne media console features a six-door design with quartered white oak across the top surface and a vertical veneer pattern on the doors, framed with raised panel molding. Behind each set of doors is one adjustable shelf and a soft-close storage drawer. The back panel is ventilated to accommodate electronics.
| Storage | Yes |
|---|
| Dimensions | 92W x 20D x 30H in. |
|---|
| Weight | 350 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 92 × 30 in |
| Brand | Barclay Butera |
| Color | Brown |
| Collection | Montecito |
| Features | Storage |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.