Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
A striking mid-century modern design crafted in Mahogany with vertical bronze mirror accents on the doors and a brass finished metal base make a bold design statement. There are two adjustable shelves behind each pair of doors on the front of the piece. Inclues a 5-outlet surge protector.
| Dimensions | 75W x 20D x 36.25H in. |
|---|
| Weight | 276 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 75 × 36.25 in |
| Brand | Sligh |
| Color | Brown |
| Detail Color | DARK MAHOGANY |
| Style | Eclectic |
| Collection | Studio Designs |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.