Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Like the buffet, our media console features simple overaly moldings framing the doors, while a gentle concave shape and slip-matched flat cut white oak veneer door fronts create additional detail and depth. Includes two adjustable shelves behind the center doors, along with a wide sound bar cubby and sliding back panels for components.
| Dimensions | 82.5W x 15.5D x 32H in. |
|---|---|
| Weight | 314.00 lbs |
| Weight | 281 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 82.5 × 32 in |
| Brand | Artistica Home |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Simpatico |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.