Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Traditional designs and media function pair well together with an open compartment (41W x 5H) making room for a sound bar, and two doors below with an adjustable shelf for components. The right and left doors open to two adjustable shelves with grommets for wire management and ventilation to provide air circulation for the electronics.
| Dimensions | 78W x 19D x 28.5H in. |
|---|
| Weight | 227 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 78 × 28.5 in |
| Brand | Sligh |
| Color | Brown |
| Detail Color | VERNON |
| Style | Traditional |
| Collection | Richmond Hill |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.