Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
A burnished stainless steel top and accent nailhead trim around the top edge give this media console a casual feel. The console features four doors and two drawers with two open compartments. Behind the left and right side facing doors are two adjustable shelves, ventiliation and grommet for electrical cords. Behind the two center glass doors are four adjustable shelves, ventilation and grommet for electrical cords. The console will accommodate the Sligh Strong/Arm TV Mount.
| Dimensions | 64W x 21D x 33H in. |
|---|
| Weight | 270 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 64 × 33 in |
| Brand | Lexington Home |
| Color | Gray |
| Detail Color | Oyster |
| Style | CASUAL TRANSITIONAL |
| Collection | Oyster Bay |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.