Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
For those who prefer electronics components to be hidden, the 80-inch Lantern Bay media console has four louvered doors for concealed storage. Behind each pair of doors is an adjustable shelf and a full-extension drawer for media storage.
| Storage | Yes |
|---|
| Dimensions | 80.25W x 16D x 36H in. |
|---|
| Weight | 256 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 80.25 × 36 in |
| Brand | Tommy Bahama Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | CARIBBEAN SANDS |
| Style | Transitional Coastal |
| Collection | Ocean Breeze |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.