Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
For larger televisions, the two pierced lattice sliding doors with two adjustable shelves create a wider base unit and provide more room for the multiple media components available in today’s home entertainment environment.
| Dimensions | 74.25W x 22D x 28H in. |
|---|
| Weight | 192 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 74.25 × 28 in |
| Brand | Tommy Bahama Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | PLANTATION |
| Style | Eclectic |
| Collection | Island Estate |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.