Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The media console features three open compartments in the top with recessed metal supports. This configuration accommodates a full-size sound bar in the upper section. There is one adjustable shelf behind the door on the left and two full-extension drawers on the right. As shown, the piece functions with equal effectiveness as a work credenza, offering ample storage and access.
| Storage | Yes |
|---|
| Dimensions | 64W x 19D x 29.25H in. |
|---|
| Weight | 257 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 64 × 29.25 in |
| Brand | Sligh |
| Color | Brown |
| Detail Color | DELSHIRE |
| Style | Contemporary |
| Collection | Cross Effect |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.