Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The larger of the two styles offered in Bali Hai, this 74-inch console features an open compartment in the center with two adjustable shelves and a drawer for storage. Behind the left and right doors are three adjustable shelves. Also available is an entertainment deck, with a stationary shelf at the top and a three shelf box unit that can be position on the left or right side of the cabinet. The box can also be removed entirely to accommodate large format monitors.
| Storage | Yes |
|---|
| Dimensions | 74W x 22D x 35H in. |
|---|
| Weight | 296 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 74 × 35 in |
| Brand | Tommy Bahama Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | CARIBBEAN SUNSET |
| Style | Traditional |
| Collection | Bali Hai |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.