Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The entertainment deck fits with the Pelican Cay media console. It features a rattan frame with leather wrapped pencil rattan accents and leather corners. It has a staionary shelf on top and grommets for electrical cords. Its three shelf box unit works on the left or right side of the deck or can be removed completely.
| Leather | Yes |
|---|
| Dimensions | 71W x 11.75D x 58H in. |
|---|
| Weight | 189 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.75 × 71 × 58 in |
| Brand | Tommy Bahama Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | CARIBBEAN SUNSET |
| Style | Traditional |
| Collection | Bali Hai |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.