Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Three doors open to silver gray interiors and two adjustable shelves, for a total of six. The left and middle doors open as a pair with a center partition. The open compartment has two partitions set-back for sound bars and grommets for cord management in all three areas. The charcoal gray bead molding within the beveled face frame and on the door panels complement the platinum silver gray finish.
| Dimensions | 68W x 19D x 30H in. |
|---|
| Weight | 235 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 68 × 30 in |
| Brand | Lexington Home |
| Color | Gray |
| Detail Color | PLATINUM |
| Style | Contemporary |
| Collection | Ariana |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.