Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The Regent round dining table offers a bold contemporary statement with its juxtaposed U-shaped bases in the Tunis finish. The top features a radial matched pattern of quartered white oak and a thick apron, giving the design a substantial presence in the room.The top is wire-brushed medium taupe, the primary Senegal finish.
| Dimensions | 60W x 60D x 30H in. |
|---|---|
| Diameter | 60 in. |
| Weight | 205 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 30 in |
| Brand | Lexington Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | SENEGAL |
| Style | CASUAL CONTEMPORARY |
| Collection | Zanzibar |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.