Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The 60-inch diameter Waldorf dining table offers a dramatic approach to stylish dining. A radial pattern of walnut veneer on the top is accented at the perimeter by a gold stripe. The tapered reeded column terminates with a metal base finished in antiqued silver leaf. The design comfortably seats six guests.
| Diameter | 60 in. |
|---|---|
| Dimensions | 60W x 60D x 30H in. |
| Weight | 232 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 30 in |
| Brand | Lexington Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | RITZ |
| Style | LUXE TRANSITIONAL |
| Collection | Carlyle |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.