Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The 60-inch diameter dining table is a bold modern form that showcases radial matched grains on the veneered top to add interest and visual character above a 30-inch tapered base.
| Diameter | 60 in. |
|---|---|
| Dimensions | 60W x 60D x 29.5H in. |
| Weight | 166 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 29.5 in |
| Brand | Artistica Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | TAUPE |
| Style | Modern |
| Collection | Mar Monte |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.