Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The 88-inch trestle dining table is a perfect gathering place. The top features an elegant herringbone veneer pattern and with two leaves, the table extends to 132-inches, comfortably accommodating ten.
| Leaf Count | 2 |
|---|---|
| Leaf Width | 22 in. |
| Table Extends To | 132 in. |
| Dimensions | 88W x 44D x 29.75H in. |
| Weight | 372 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 88 × 29.75 in |
| Brand | Tommy Bahama Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | NEWCASTLE |
| Style | CASUAL TRANSITIONAL |
| Collection | Los Altos |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.