Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
There are two leather wrapped rattan bases for glass top options in Bali Hai. This larger base features an open top, which maximizes the visual space in the room.
| Leather | Yes |
|---|
| Dimensions | 60W x 60D x 30H in. |
|---|---|
| Diameter | 60 in. |
| Weight | 231 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 30 in |
| Brand | Tommy Bahama Home |
| Color | Transparent |
| Detail Color | CARIBBEAN SUNSET |
| Style | Traditional |
| Collection | Bali Hai |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.