Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
| Round Dining Table Top | Constructed of select hardwood solids and quartered Oak veneer |
|---|---|
| Round Dining Table Top | Thick round top adds to the modern styling of the group |
| Round Dining Table Top | 60″Dia table seats 6 people comfortably |
| Dimensions | 60.00″W X 60.00″D X 30.00″H |
| Weight | 84.88 lbs |
| Thick round top adds to the modern styling of the group | Yes |
| 60″Dia table seats 6 people comfortably | Yes |
| Weight | 84.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 30 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Designer Espresso |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Sariel |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.