Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
| Round Dining Table Top | Constructed of select hardwoods and Oak veneer |
|---|---|
| Round Dining Table Top | Textured base with metal accent |
| Round Dining Table Top | Top has decorative four way V match veneer pattern |
| Round Dining Table Top | Table Dimensions: 54″Dia x 30″H |
| Dimensions | 54.00″W X 54.00″D X 30.00″H |
| Weight | 68.34 lbs |
| Textured base with metal accent | Yes |
| Top has decorative four way V match veneer pattern | Yes |
| Table Dimensions: 54″Dia x 30″H | Yes |
| Weight | 68.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 54 × 30 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Cabernet |
| Style | Refined Glam |
| Collection | Lydia |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.