Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
| Constructed of select hardwood solids and quartered Prima Vera veneers | Yes |
|---|---|
| Scalloped breakfront design, with tapered legs gives a sophisticated look | Yes |
| Rounded jewelry like hardware provides timeless elegance | Yes |
| Three drawers are constructed with dovetail joinery and ball-bearing extension guides | Yes |
| Each door encloses two adjustable shelves | Yes |
| Dimensions | 66.00″W X 18.00″D X 36.00″H |
| Weight | 198.41 lbs |
| Weight | 198.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 66 × 36 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Platinum Drift |
| Style | Refined Glam |
| Collection | Hepburn |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.