Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
| Constructed of Acacia solids and veneers | Yes |
|---|---|
| Framed drawer fronts and end panels | Yes |
| Three drawers are trimmed with industrial bar pull hardware in a matte black finish | Yes |
| Two wood framed glass doors with decorative mullion overlay | Yes |
| Open center section features two adjustable shelves with reversible wine bottle storage | Yes |
| Drawers are constructed with dovetail joinery, ball-bearing extension guides, and felt-lined bottoms | Yes |
| Interior LED lighting | Yes |
| Dimensions | 68.00″W X 19.00″D X 38.00″H |
| Weight | 231.48 lbs |
| Weight | 231.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 68 × 38 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Toasted Almond |
| Style | Updated Classics |
| Collection | Bozeman |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.