Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The Huntington server makes a welcome addition to any dining or entertainment area. The authentic hammered metal frame features a textured aged bronze finish. Three inset tempered glass shelves offer both storage and serving options as well as easy clean-up after the party.
| Storage | Yes |
|---|
| Dimensions | 50W x 18D x 38.5H in. |
|---|
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 50 × 38.5 in |
| Brand | Barclay Butera |
| Color | Silver |
| Detail Color | SANDSTONE |
| Style | Coastal Transitional |
| Collection | Newport |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.