Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
| Constructed of hardwood solid & Ash veneer | Yes |
|---|---|
| All drawers have dovetail joinery, ball bearing extension guides and felt-lined bottoms | Yes |
| Removable silverware tray in top/center drawer | Yes |
| Each outside door encloses an adjustable shelf | Yes |
| Open center section has a removable wine bottle rack | Yes |
| Interior wiring access cutouts | Yes |
| Tip restraining hardware | Yes |
| Dimensions | 60.00″W X 18.00″D X 36.00″H |
| Weight | 187.39 lbs |
| Weight | 187.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 60 × 36 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Natural/paperwhite |
| Style | Cottage |
| Collection | Myra |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.