Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The Fairfax sideboard is an eye-catching statement piece with 6 felt-lined drawers accented by custom pulls featuring a Pan-Asian motif in the black nickel finish. The classic X-shape architectural base is finished in contemporary black nickel stainless. This blending of traditional and contemporary elements infuses a sense of fashion, offering a chic interpretation of modern living.
| Dimensions | 66W x 19D x 34H in. |
|---|
| Weight | 238 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 66 × 34 in |
| Brand | Barclay Butera |
| Color | Brown |
| Detail Color | WILSHIRE |
| Style | NEO-TRADITIONAL |
| Collection | Brentwood |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.