Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Transittional design in mahogany solids and veneers, and select hardwoods finished in a warm gray tone with wire brushing, our Grigio finish. The four doors have a diamond pattern overlay, and open to two felt lined drawers (one divided for silver), four adjustable shelves, sliding ventilated back panel for wire management.
| Dimensions | 72W x 18D x 38H in. |
|---|
| Weight | 159 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 72 × 38 in |
| Brand | Artistica Home |
| Color | Gray |
| Detail Color | GRIGIO |
| Style | Transitional |
| Collection | Cohesion Program |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.