Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The Elmhurst bar is another signature design in the collection. Transitional geometric fretwork on the bifold doors frames a piece of statement hardware in polished nickel. Behind the doors are a mirrored back panel,three adjustable glass shelves, a mirrored stationary shelf, two storage drawers, and a pull-out serving shelf. The piece features touch LED lighting with a dimmer switch.
| Storage | Yes |
|---|
| Dimensions | 46W x 23D x 80H in. |
|---|
| Weight | 362 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 46 × 80 in |
| Brand | Lexington Home |
| Color | White |
| Detail Color | Alabaster |
| Style | CASUAL TRANSITIONAL |
| Collection | Avondale |
| Features | Storage |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.