Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The smalller night table offers a stiking look with two soft-close drawers in the Senegal finish supported by a base and vertical uprights in the Tunis finish. The open compartment on the base and finished back makes this ideal chairside in the bedroom.
| Dimensions | 20W x 18D x 28H in. |
|---|
| Weight | 72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 20 × 28 in |
| Brand | Lexington Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | SENEGAL |
| Style | CASUAL CONTEMPORARY |
| Collection | Zanzibar |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.