Instant Sales Prices and 12 Months Special Financing (Restrictions apply. See store for details
Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The Genoa night table offers a great solution for second bedrooms with limited wall space. The design features one soft-closing drawer at the top, decorative carvings on the apron, a shelf below and finished back for use in living room settings.
| Dimensions | 18W x 18D x 28.5H in. |
|---|
| Weight | 43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 28.5 in |
| Brand | Barclay Butera |
| Color | Brown |
| Detail Color | POLO MALLET WHITE |
| Style | Traditional |
| Collection | Villa Blanca |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
Reviews
There are no reviews yet.